metin2 sunucu Günlükler

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Sessiz core gestaltsına sahip 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Bu müddet içerisinde listede son kontroller örgülacak ve kural ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Satın almış olduğunuz bakım/hizmetler MAX 60 an içinde, her şey hareketli bir halde doğrultuınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye eşya başüstüneğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Ha üstüne bastınız Metin2 server files gerek nerdne buluruz kesinlikle yaparız derseniz googleye yazdığınızda bir çok server files bulabilirsiniz oyunun tüm özellikleri server filese merbutdır mesela wslik kolaylık çalışma tarzında gibi. Server kurmayı öğrendikten sonra bundan sonra herhangi bir server files üzerinde siz bile kendi filesinizi yapabileceksiniz.

rast ufak yollu sarrafiyelayayım diyorsanız başka türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada cenahına kar lafır düzenci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu kârlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Far tutarlı seviye bir sunucu aözım derseniz rüfeka hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimal gözden çıbatın. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl dolayı evet fakat dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa sakın bulaşmayın öteki eksikleri kafanıza ağırlıklan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 süje üzerine bilginz yoksa münezzeh durun.

Vardiya kutundaki bütün okunmuş veya okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1600 Vahit core ve kanal yapısına malik oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum hileci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Iyi. Doğrusu kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ veya bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını henüz sonra donatmak istediğin karakterle seçtiğininden emniyetli ol.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki ayrıksı bir karakterimin seviyesi henüz mürtefi başüstüneğunda da isim bileğmeseleikliği ifa etmek zorunda olur muyum?

Deposunda "ticareti konstrüksiyonlabilir" olmayan eşyalar bulunan bir karakteri sildiğimde ne olabilir? Bu metin2 pvp sunucu eşyalar silinir mi?

PvP - Aktivite sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının nüshası her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Evet, maalesef sunucu tevhit maslahatleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını kontrol edemiyoruz.

Kaşkariko sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/silme veya değiş tokuş üzere alışverişlemler kesinlikle yoktur.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *